Choď na obsah Choď na menu
 


Beyoncé a Jay-Z - tehotenstvo a svadba?

9. 3. 2010

Beyoncé a Jay-Z - tehotenstvo a svadba?

 

Čokoládová kráska, speváčka Beyoncé Knowles a multimilionár raper a producent Jay-Z sú spolu už viac ako päť rokov. Blízke okolie krásnej speváčky tvrdí, že Beyoncé je do rapera a manažéra hviezd stále zamilovaná tak ako na začiatku vzťahu. Napriek tomu ani dieťa, ani uzavretie manželstva neplánovali.

Aj keď sa Beyoncé nikdy netajila tým, že si jedného dňa túži založiť veľkú rodinu podľa vzoru svojich rodičov, s ktorými má stále veľmi otvorený a úprimný vzťah, vo svojich dvadsiatich šiestich rokoch s dieťaťom vôbec nerátala.

Ešte minulý rok verejne vyhlásila, že potomka v najbližších desiatich rokoch neplánuje, rada by totiž najprv do cieľa dotiahla svoju spevácku kariéru. „Nebolo to plánované, ale obaja majú z toho radosť," prezradil americkým novinám istý zdroj z blízkeho okolia hudobných hviezd.

 

Nakoniec Beyoncé toho vo svojej kariére napriek mladému veku stihla naozaj dosť. A to nielen v rámci dievčenskej skupiny Destiny's Child, ale aj ako sólová speváčka. Po úspechu v muzikálovom filme Dreamgirls čokoládová kráska presvedčila aj ako herečka. V úspechoch za ňou rozhodne nezaostáva ani Jay-Z, ktorý na svojom konte už dávno počíta milióny.

SPRÁVA JU VYSTRAŠILA
Napriek správam z viacerých amerických médií, Beyoncé ani Jay-Z speváčkino tehotenstvo oficiálne nepotvrdili, no ani nevyvrátili. „Nebudem komentovať súkromné záležitosti našej  klientky," znelo oficiálne stanovisko hovorcu speváčky.

Novinári sa preto opierajú len o svedectvá speváčkiných priateľov.
„Často sa sťažovala, že ju napadol nejaký vírus. Necítila sa dobre, trápili ju hlavne žalúdočné nevoľnosti. Šla k lekárovi, a až tam zistila, že je tehotná," hovorí blízky zdroj pre americký plátok Celebrity dish. „Jay-Z bol veľmi rozrušený, hneď povedal, že táto novinka robí jeho život dôležitejším," opisuje raperovu reakciu na radostnú novinu jeho blízky priateľ.

 

Podľa toho istého zdroja, Beyoncé radostnú novinku verejne neoznámila z toho dôvodu, že sa s ňou ešte nestotožnila. „Bojí sa, že sa jej práve skončila kariéra, že nebude schopná sa o dieťa postarať a že sa jej kompletne zmení celý život. Beyoncé si rada užívala slobodu a to, že si robila, čo chcela," prezrádza ďalej.

Podľa týchto informácií by sa potomok krásnej Knowless mal narodiť

niekedy v októbri. Dohady o očakávanom dieťati nepriamo podporila aj absencia páru na odovzdávaní hudobných cien Soul Train Award. Účasť na poslednú chvíľu odriekli pre údajne speváčkine nevoľnosti.

ZOSOBÁŠILI SA?
Podľa viacerých speváčkiných známych sa pár zrejme so svadbou poponáhľa. „Beyoncé bola vychovávaná v silných kresťanských hodnotách. Časťou tejto viery je, že by mala byť vydatá skôr, ako bude mať deti," prezradila ďalšia kamarátka pre americký plátok Sunday Mirror.

Podľa ďalších informácií, ktoré sa v zahraničných médiách objavili, sa očakávaná svadba už aj stihla konať. Tajná svadba mala byť v istej parížskej vile Georga Armaniho, ktorý je vynikajúcim priateľom obidvoch zamilovaných hudobníkov. Obradu sa vraj zúčastnili len

najbližší príbuzní. „Nechceli okolo tejto veci robiť veľký rozruch," vysvetľuje istý zdroj z ich okolia.

Obrúčky by ste však na ich prstenníkoch hľadali zbytočne. Zato z výletu z Paríža sa obaja údajne už zosobášení prominenti vrátili s rovnakým tetovaním. Na prstenníku nosí Beyonce aj Jay-Z rímsku číslicu IV, ktorá má symbolizovať lásku naveky.

zdroj: bulvar.atlas.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.